Her finn de reglane for samanlagtpremiar


Utreking av jevnaste resultat skjer ved å nytte formelen for standardavvik. Informasjon om dette finn du på Wikipedia
100 meter
FornavnEtternavnSkytterlagKlasseAvvikFarnesFortunKnipenborgLeikangerSogndal
Jon-HermannHeggHeggER0,4472350350349350350
Markus AndreasAadlandTysseER0,4472350350349350350
KjetilSkårTørvikbygdER0,4472349349349350349
ArneKjelbyBergenV650,4472349349349349350
OddKolsrudBegnadalenV730,4472350350349350350
JohannaRekstenNordbygdaER0,4472349350350350350
MagneNordvikTysseV730,5477349349348349348
Bjørn MagnusHanserudJondalenER0,5477350350349350349
KristinEideHyllestadJ0,8367349348347348349
HannahJohansenTimeR0,8367349348350349350
ArnoldHaugenFanaV730,8367350349349348350
Kristoffer TvedtSkråmestøBergenR0,8367345346344344345
ToralfÅrdalJølsterV650,8944348347349349349
TonjeEngevikStordER0,8944349348350350350
EskilForthunFarnesER0,8944345345346347345
200 meter
FornavnEtternavnSkytterlagKlasseAvvikFarnesFortunKnipenborgLeikangerSogndal
OddvarRåsbergNesseV550,5477339340340340339
FrodeKlosterRennesøy50,7071341342342343342
VegardSolhaugAurland50,8367346346344345345
HenrikGravemSunndal21,0954339339339341338
Per TerjeSønsterudNordre Modum51,1402342341343342344
Sander HEngevikStord41,1402339339338337340
JohannesSeimSeim51,3416336336333336336
TommyValstrandSnillfjord51,3416340339339337337
Nils VegardFylkesnesBremnes41,4832334333332334336
ElisabethSkudalsnesÅsane/Hordvik51,4832344340341342342
Anders EdvinGusdalImenes51,5166342342339342343
TorbjørnLandroSartor41,5166328329332329330
RobertHonningsvågFiskå41,5166330327330331329
AlfHøysæterTysseV551,5166344345345342342
EgilGlomsetStranda41,5166328330329329332